“Manchester City” ātrvilciens pārbrauc pāri “Liverpool” un traucas pretī titulam

EPA/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas čempioni “Liverpool” svētdien savā “Anfield” stadionā piedzīvoja graujošu zaudējumu ar 1:4 pret turnīra līderiem “Manchester City”.

“Manchester City” pirmo reizi varēja vadībā izvirzīties pirmā puslaika izskaņā pēc Rahīma Stērlinga krietiena kritiena soda laukumā, bet Ilkajs Gindogans no 11 metru atzīmes sita pāri vārtiem.

Pats Gindogans uzreiz pēc pārtraukuma savu kļūdu laboja. Pēc Stērlinga reida soda laukumā Fila Foudenu sitienu Alisons Bekers atvairīja, bet Gindogans uzreiz sita bumbu vārtu tīklā.

Pēc mazliet vairāk kā 10 minūtēm jau Diašs savā soda laukumā parāva aiz rokas Mohamedu Salahu un ēģiptietis pats realizēja piešķirto “pendeli”.

Vēl pēc desmit minūtēm Gindogans un Stērlings pēc rupjām Alisona kļūdām “City” labā vēl divus vārtus.

Un visbeidzot Foudens 83.minūtē ar skaistu māņu kustību nomānīja aizsargu un trieca bumbu mājnieku vārtos.

Pilsētnieki “Anfield” stadionā izcīnīja pirmo uzvaru kopš 2003.gada un tikai otro visā Premjerlīgas vēsturē.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru