Mančestras United piekāpjas Vesthemas United un attālinās no premjerlīgas četrinieka

Mančestras United futbola komanda otrdien attālinājās no cerībām iekļūt Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma četriniekā, ar rezultātu 2:3 (0:1) izbraukumā piekāpjoties Vesthemas United.

Rezultātu jau desmitajā minūtē atklāja senegālietis Diafra Saho, tomēr otrā puslaika sākumā francūzis Entonijs Marsiāls panāca izlīdzinājumu, bet 72.minūtē jau izvirzīja viesus vadībā ar 2:1.Tomēr nākamajās astoņās minūtēs Vesthemas komandai vispirms izlīdzinājumu panāca Mikails Antonio, bet brīdi vēlāk uzvaru izvirzīja jaunzēlandiešu aizsargs Vinstons Rīds.

Foto

Šī Vesthemas United komandai bija noslēdzošā spēle Upton Park stadionā, jo no nākamās sezonas tā pārcelsies uz Londonas olimpisko stadionu.

“Šī bija speciāla spēle,” pēc spēles teica vienības galvenais treneris Slavens Biličs. “Uz mums bija liels spiediens. Kaut arī esam aizvadījuši lielisku gadu, nevēlējāmies zaudēt mūsu noslēdzošajā spēlē šeit.”

Spēle sākās ar 45 minūšu nokavēšanos, jo līdzjutēji pie Upton Park stadiona apmētāja Mančestras United spēlētāju autobusu ar pudelēm. Līdz ar to premjerlīgas kopvērtējumā pirms pēdējās kārtas čempionei Lesteras City ir 80 punkti 37 spēlēs, ar attiecīgi 70 un 68 punktiem seko Totenhemas Hotspur un Londonas Arsenal, bet ceturtā ar 65 punktiem ir Mančestras City.

Savukārt Mančestras United un Vesthemas United komandas guvušas attiecīgi 63 un 62 punktus, bet septītā ar 60 punktiem ir Southampton vienība. Labākās četras komandas garantēs vietu nākamās sezonas Čempionu līgas turnīrā, bet nākamajām divām būs iespēja sacensties UEFA Eiropas līgā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.