Anglijas premjerlīgas 15. kārtas spēlē Mančestras “United” un Londonas “Arsenal” spēlē fiksēts 2:2 neizšķirts.

Mača 26. minūtē rezultātu pēc ne pārāk veiksmīgās pretinieku vārtsarga Davida de Heasa spēles atklāja “Arsenal” futbolists Škodrans Mustafi, tomēr jau pēc četrām minūtēm neizšķirtu panāca Antonī Marsiāls.

Savukārt 68. minūtē kļūdu pieļāva Mančestras “United” aizsargs Markoss Roho, kurš pēcāk bumbu raidīja savos vārtos, bet jau uzreiz pēc mača atsākšanās rezultātu atkal līdzsvaroja Džese Lingārds.

Lai arī mājinieki šajā spēlē parādīja raksturu, Mančestras komandas treneris Žuzē Mourinju bija pikts.

“Mēs iesitām četrus vārtus, bet rezultāts ir 2:2. Pat mačos, kur spēlējam labi, mēs paši sev sagādājam nepatikšanas un iešaujam kājā,” uzsvēra portugāļu treneris.

Premjerlīgas kopvērtējumā pirmajā vietā ar 41 punktu 15 spēlēs ir čempione Mančestras “City”, no kuras divus punktus atpaliek “Liverpool”. Šīs ir vienīgās komandas, kas šosezon vēl nav piedzīvojušas zaudējumu. Trešā ar 33 punktiem ir “Hotspur”, bet tai ar 31 punktu seko “Chelsea” un “Arsenal”. Tikmēr Mančestras “United” ar 23 punktiem ir tikai astotā.