Mančestras “United” aizsargs realizē, iespējams, sezonas skaistāko vārtu guvumu savos vārtos

Pagājušās nedēļas nogalē Anglijas premjerlīgas centrālajā spēlē starp Mančestras “United” un “Liverpool” futbolistiem tika gūti vieni no sezonas skaistākajiem vārtiem – savos vārtos.

Par “laimīgo” spēlētāju mačā kļuva “United” centra aizsargs Eriks Bajī. Viņš, mēģinādams izsist bumbu drošībā, eleganti to pārvirzīja savos vārtos. Vārtsargs Davids de Hea varēja vien noskatīties. Vārtu guvums gan neietekmēja komandas panākumu visā spēlē. Katrā ziņā – uzbrucēja cienīgi vārti.

Jau vēstīts, Mančestras “United” sestdien savu skatītāju klātbūtnē ar 2:1 pārspēja principiālos pretiniekus “Liverpool”.

Mājinieki vareni sāka spēli, jo jau 24. minūtē “United” atradās vadībā ar 2:0. Turklāt abas reizes precīzs bija Markuss Rešfords, kurš izmantoja “Liverpool” komandas kļūdas aizsardzībā. Pozicionāli daudz vairāk bumbu pieturēja viesi, tomēr pie reālām vārtu gūšanas iespējām pirmajā puslaikā netika.

66. minūtē “Liverpool” vienus vārtus atguva, kad Eriks Bajī kuriozi iesita bumbu savos vārtos. Pēcāk viesi veidoja daudz draudīgu uzbrukumu, taču neizšķirtu izraut neizdevās un “United” svinēja panākumu prestižajā derbijā.