Mančestras ”City” tiešo konkurentu duelī nonāk iedzinējos, tomēr spēj uzvarēt Lesteru

AP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas 18. kārtas mačā Mančestrā vietējā ”City” ar 3:1 pārspēja savu tiešo konkurenti ”Leicester City”.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi – 22. minūtē teicamā pretuzbrukumā precīzs bija ”Leicester” uzbrukuma līderis Džeimijs Vardijs, tomēr jau astoņas minūtes vēlāk ”Leicester” bijušais spēlētājs Rijads Mahrezs rezultāta starpību samazināja. Mančestra pirmajā puslaikā spēja izvirzīties arī vadībā, 43. minūtē 11 metru soda sitienu realizējot Ilkajam Gundagonam.

Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Žesuss Gabriels, panākot 3:1.

Pēc šīs uzvaras Mančestras komanda, kas līgas tabulā atrodas trešajā vietā saviem tiešajiem konkurentiem no Lesteras pietuvojusies līdz vienam punktam.