Mančestras “City” pirmajā puslaikā nodrošina uzvaru pār “Arsenal” un pietuvojas titulam

Anglijas Premjerlīgas 28. kārtas noslēdzošajā cīņā turnīra līdere Mančestras “City” izbraukumā ar 3:0 komfortabli pārspēja Londonas “Arsenal” komandu.

“City” uzvaru nokārtoja jau pirmajā puslaikā, kad guva visus mača vārtus. Ar skaistiem sitieniem 15. un 28. minūtē atzīmējās attiecīgi Bernardu Silva un Davids Silva, bet puslaika izskaņā precīzs bija arī Vācijas izlases spēlētājs Lerojs Sanē. Atlikušajā spēles daļā “Arsenal” neizmantoja 11 metru soda sitienu, bet “City”izniekoja vairākas iespējas rezultātu padarīt vēl graujošāku.

Turnīra kopvērtējumā “City” tagad ir 75 punkti, kas tuvāko sekotāju Mančestras “United” ļauj apsteigt jau par 16 punktiem. Tikmēr “Arsenal” ar 45 punktiem ir sestā, no līderes atpaliekot jau par 30 punktiem.