Mančestras ”City” mājās pieveic PSG un nodrošina pirmo vietu grupā

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Mančestras “City” mājās pieveica Parīzes “Saint-Germain” ar 2:1. Abas komandas gan ir tieši tās, kas soļos tālāk uz izslēgšanas spēlēm.

Uz Kiliana Mbapē 50.minūtē gūtajiem vārtiem mājinieki atbildēja ar Rahīma Sterlinga “golu” 63.minūtē un Gabriela Žezūsa vārtiem 76.minūtē.

Otrā šīs grupas spēlē Club Brugge” savā laukumā atzina “Leipzig” pārākumu ar 0:5.

Vārtus viesu labā guva Kristofers Nkunku, kurš guva vārtus 12.minūtē un mača kompensācijas laikā. Divi vārti arī Ēmila Fošberja kontā, bet vienus iesita Andrē Silva.

A grupā līderpozīcijā 12 punkti ir Mančestras komandai, astoņi – Parīzes klubam, pa četriem – Briges vienībai Leipcigas futbolistiem.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Jaunākie sporta video

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Pirmsspēles apskats: Skaitliskais vairākums ir "Avangard" spēks

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"