Mančestras “City” bez problēmām uzvar “Arsenal”; “Liverpool” sezonu sāk ar 4:0

EPA/Scanpix

Ar uzvarām jauno Anglijas Premjerlīgas sezonu svētdien sāka zvaigžņotās Mančestras “City” un “Liverpool” komandas, kas attiecīgi pārspēja Londonas “Arsenal” un Vesthemas “United”.

Aizvadītās sezonas čempione Mančestras “City” pirmās kārtas centrālajā mačā ar 2:0 izbraukumā pārspēja Londonas “Arsenal”, izniekojot daudz labu iespēju, lai rezultāts būtu graujošāks. Spēles rezultātu 14.minūtē atklāja Rahīms Stērlings, bet otrajā puslaikā 2:0 panāca Bernardu Silva.

Vairākkārt mājiniekus teicami glāba vārtsargs Petrs Čehs, “Arsenal” tā arī nespēja izglābties no zaudējuma galvenā trenera Unaja Emerija debijā.

Tikmēr citā spēlē “Liverpool” savu skatītāju priekšā ar 4:0 sagrāva Vesthemas “United”. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Sadio Manē, bet pa reizei – Mohameds Salāhs un Daniels Staridžs.

Savukārt sestdien vakarā aizraujošā mačā Vulverhemptonas “Wanderers” savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Liverpūles “Everton”. No mača 40.minūtes viesi spēlēja mazākumā, jo sarkano kartiņu par rupju izklupienu saņēma kapteinis Fils Jagelka.

Jau vēstīts, vēl pie trīs punktiem pirmajā kārtā tika Mančestras “United”, Londonas “Chelsea”, “Watford”, Totenhemas “Hotspur” un ”Bournemouth” vienības.

Savukārt vienīgais “Burnley” un “Southampton” duelī tika fikšets bezvārtu neižšķirts – 0:0.