Manchester United izbraukumā sagrāve pret Everton

Anglijas premjerlīgas 34. kārtas spēlē Liverpūles Everton negaidīti pārliecinoši ar 3:0 sagrāva Mančestras United vienību. Pamatus uzvarai mājinieki ielika jau pirmajā puslaikā, kad precīzi sita Džeimss Makartijs un Džons Stounzs. Arī otrajā puslaikā labāk darbojās mājinieki un 74. minūtē gala rezultātu uzstādīja Kevins Miralass.

Spēle piektajā minūtē vadībā izvirzījās mājinieki. Lielisks pretuzbrukums padevās Everton komandai, un to ar precīzu sitienu noslēdza Džeimss Makartijs. Lai gan lielāka bumbas kontrole piederēja viesiem no Mančestras, tomēr Everton turpināja veidot asus un bīstamus pretuzbrukumus. 35. minūtē pēc stūra sitiena izpildes visveiksmīgāk United soda laukumā nospēlēja Džons Stounzs, kurš panāca 2:0.

Arī otrajā puslaikā laukumā veiksmīgāk darbojās viesi, tomēr apaļo priekšmetu tā arī vārtos raidīt neizdevās. Tieši pretēji, Kevins Miralass 74. minūtē panāca jau graujošo 3:0. United jau otrā neveiksme pēc kārtas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.