Maksimenko: Gribētos iesist nākamos vārtus izlasē pēc iespējas ātrāk

0 Komentāru
Maksimenko: Gribētos iesist nākamos vārtus izlasē pēc iespējas ātrāk

Latvijas futbola izlase turpina treniņus Skopjē, kur ceturtdien aizvadīs spēli pret Ziemeļmaķedonijas izlasi. Kopumā izlases noskaņojums ir labs – komanda gatavojas spēlei jaunā galvenā trenera Slavišas Stojanoviča vadībā. 

TVPlay Sports komentētājs Jānis Pakalns uz interviju aicināja Latvijas futbola izlases aizsargu Vitāliju Maksimenko. Ikdienā Maksimenko spēlē Slovēnijas galvaspilsētas klubā Ļubļanas “Olimpija”, tāpēc viņam tika jautāts par komunikāciju ar jauno 11 vilku galveno treneri Stojanoviču, kurš iepriekš vadījis Slovēnijas futbola izlasi.

Maksimenko atzina, ka slovēņu valodā ar treneri nav runājis un komanda kopumā sarunājas angļu valodā.

Pirmajos treniņos Stojanovičs vērsis uzmanību komandas spēles taktikai, kļūdu analizēšanai. Šobrīd abpusēji tiek strādāts pie tā, lai saprastu, kādi ir galvenie uzdevumi un ko treneris sagaida no komandas.

Kopumā atmosfēru komandā Maksimenko vērtē kā pozitīvu: “Pirms jauniem cikliem vienmēr ir labs noskaņojums, pirms pirmajām spēlēm – es domāju, ka visi spēlētāji gaida spēli. Arī mūsu līdzjutēji gaida punktus.”

Vitālijs Maksimenko par Latvijas – Ziemeļmaķedonijas spēli:

Martā aprit četri gadi kopš Maksimenko guva savus pirmos vārtus valstsvienībā. Uz jautājumu, vai viņš kā aizsargs ilgojas pēc saviem nākamajiem vārtiem izlasē, Maksimenko atzina, ka viņam gribētos iesist vēl pāris vārtus izlasē – tāpēc standarta situācijās jāturpina iet uz priekšu.

Spēlējot savā klubā Ļubļanas “Olimpija” viņš atzīmējās ar gūtajiem vārtiem, tāpēc viņš cer, ka izdotos pēc iespējas ātrāk gūt vārtus arī valstsvienības sastāvā.

0 Komentāru