Mahreza “pendele” un spēcīgs Foudena sitiens ieved “MancheseterCity” ČL pusfinālā

REUTERS/SCANPIX

“MancheseterCity” trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 2:1 uzvarēja Dortmundes “Borussia” un iekļuva turnīra pusfinālā. Arī pirmajā spēlē Pilsētnieki bija pārāki ar 2:1.

Vārtus pirmie guva mājinieki, kuriem 15.minūtē izcēlās Džuds Belinghems, bumbu vārtu augšējā labajā stūrī raidīdams ar sitienu nedaudz ārpus soda laukuma.

Izlīdzinājumu 55.minūtē viesi panāca no 11 metru atzīmes. Emre Džans bumbu aizskāra ar roku, un pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi. Iespēju izmantoja Rijads Mahrezs, raidot bumbu vārtu labajā stūrī 1:1.

Uzvaru Mančestras klubam 75.minūtē izrāva Fils Fodens, arī ar sitienu ārpus soda laukuma raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī – 2:1.

Madrides “Real” izbraukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar “Liverpool” un pusfinālā pievienojās “Chelsea”, PSG un “Manchester City”. Pirmajā spēlē Spānijas Karaliskais klubs uzvarēja ar 3:1.