Maģiskā Salāha varoņdarbi palīdz “Liverpool” komandai izcīnīt otro panākumu jaunajā sezonā

AFP/Scanpix

Pirmdien vakarā noslēdzošajā otrās kārtas Anglijas premjerlīgas spēlē “Liverpool” izbraukumā ar 2:0 pārspēja “Crystal Palace”. Lielisku spēli aizvadīja viesu līderis Mohameds Salāhs, kurš gan nopelnīja 11 metru soda sitienu, gan rezultatīvi asistēja otrajā vārtu guvumā.

Pirmā puslaika izskaņā Mohameds Salāhs ar savu aktivitāti nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja pieredzējušais pussargs Džeimss Milners, bet 90. minūtē Salāhs noorganizēja vēl vienu vārtu guvumu – pēc viņa piespēles precīzi sita Sadio Manē.

No mača 75. minūtes mājinieki cīnījās mazākumā, jo pie sarkanās kartītes par pēdējās cerības sodu tika aizsargs Ārons-Vans Bisaka. Zīmīgi, ka arī šajā notikumā lielu lomu nospēlēja Salāhs, jo tieši pret viņu tika pārkāpti noteikumi.

Tādējādi “Liverpool” divās spēlēs iekrājusi divas uzvaras. Tas sezonas ievadā izdevies vēl pieciem citiem klubiem.