Madrides “Real” uzvar “Real Sociedad” un pārņem vadību Spānijas čempionātā

EPA/SCANPIX

Madrides “Real” svētdien ar 2:1 “La Liga” izbraukuma mačā uzvarēja “Real Sociedad” un izvirzījās turnīra tabulas pirmajā vietā.

Otrā puslaika sākumā “Real Sociedad” aizsargs Djego Ljorente soda laukumā iespēra pa kāju Vinisiusam Žunioram, un Serhio Ramoss precīzi sita no 11 metru atzīmes.

Puslaika vidū tiesnesis mājniekiem neieskaitīja Adnana Januzaja gūtos vārtus, un gandrīz uzreiz pēc tam Karims Benzemā otro reizi pārspēja “Real Sociedad” vārtsargu Aleksu Remiro.

83.minūtē Mikels Merino ar spēcīgu sitienu zem pārliktņa pārspēja arī Tibo Kurtuā. Atlikušajās minūtēs Karaliskais klubs pārsvaru nosargāja, izcīnot uzvaru 2:1.

Sansebastjanā iegūties trīs punkti ļāva Madrides “Real” turnīra tabulā apsteigt “Barcelona”. Abiem klubiem ir pa 65 punktiem, bet Madridei ir uzvara un neizšķirts savstarpējās spēlēs.