Madrides “Real” un “Barcelona” izcīna uzvaras Spānijas čempionāta mačos

Pie grūtām uzvarām Spānijas futbola čempionāta mačos sestdien tika abas līderes Madrides “Real” un “Barcelona”. Madrides “Real” sestdien savā laukumā ar 3:2 pieveica Lakorunjas “Deportivo”.

Visi vārti šajā mačā tika gūti tikai otrajā puslaikā. Lai arī rezultātu 50.minūtē atklāja “Real” futbolists Alvaro Morata, ļoti īsā laikā viesu futbolists Hoselu guva divus vārtus pēc kārtas un vadībā izvirzīja jau “Deportivo” vienību.

Madrides komandas futbolisti metās atspēlēties, un sešas minūtes līdz pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Mariano Diass. Kompensācijas laikā veiksme uzsmaidīja mājiniekiem, jo jau kārtējo reizi “Real” no sarūgtinājuma izglāba kapteinis Serhio Ramoss, kurš pēc stūra sitiena ar galvu nodrošināja karaliskajam klubam uzvaru.

Līdz ar to Madrides “Real” futbolisti ar 35 spēļu bezzaudējumu sēriju ir uzstādījuši jaunu kluba rekordu. Iepriekšējais labākais sasniegums, kad komanda nezaudēja 34 mačus pēc kārtas, tika uzstādīts 1988./1989.gada sezonā.

“Kad cīnies līdz pat beigām, notiek šādas lietas. Šoreiz nerādījām lielisku sniegumu, pieļāvām kļūdas, kas maksāja dārgi, tomēr beigās atkal visu pagriezām sev par labu,” pēc dueļa sacīja Ramoss.

“Real” šo maču aizvadīja bez sava līdera Krištianu Ronaldu, turklāt savainojumu turpina ārstēt arī Gerets Beils.

Savukārt “Barcelona” sestdien izbraukumā ar 3:0 (0:0) pieveica “Osasuna” vienību.

Viesi no Barselonas uzvaru nodrošināja vien otrajā puslaikā, turklāt vairākus bīstamus uzbrukumus veica arī “Osasuna” vienība, trāpot pat pa pretinieku vārtu konstrukciju.

Pirmos vārtus 59.minūtē guva urugvajietis Luiss Suaress, bet mača turpinājumā argentīnietis Lionels Mesi guva divus vārtus, nodrošinot “Barcelona” uzvaru.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei Madrides “Real” ar 37 punkti 15 mačos, bet no tās sešus punktus atpaliek “Barcelona”. Savukārt “Sevilla” ar 27 punktiem 14 mačos ir trešajā vietā, kam ar 25 punktiem seko Sansevastjanas “Real Sociedad”, kas sestdien savā laukumā ar 3:2 (2:1) pārspēja “Valencia”. Piektā ar 25 punktiem 14 mačos ir Madrides “Atletico”.