Madrides “Real” savā laukumā pārliecinoši apspēlē “Liverpool”

REUTERS/SCANPIX

Madrides “Real” otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā ar 3:1 uzvarēja “Liverpool”.

Madrides “Real” vadībā izvirzījās 27.minūtē, kad pēc lieliskas Tonija Krosa piespēles soda laukumā bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī raidīja Žuniors Vinisiuss, bet deviņas minūtes vēlāk Marko Asensio no soda laukuma pārcēla bumbu pāri uz priekšu izgājušajam viesu vārtsargam Alisonam – 2:0.

51.minūtē Mohamedam Salāham izdevās vienus vārtus atgūt. Viņš bija pirmais pie atlēkušās bumbas un ar ne pārāk spēcīgu, bet precīzu sitienu raidīja to vārtos pēc atsitiena no pārliktņa.

Vārtu guvums gan vēl bija jāapstiprina videoatkārtojumā, kam vajadzēja uzrādīt, vai nav bijusi aizmugure. Tās nebija, un rezultāts kļuva 1:2.

65.minūtē divu vārtu  starpību atjaunoja Vinisiuss, kurš pēc Lukas Modriča piespēles no soda laukuma raidīja bumbu labajā apakšējā stūrī – 3:1.