Spānijas futbola grands Madrides “Real” otrdien Skopjē UEFA Superkausā ar 2:1 (1:0) pārspēja Anglijas premjerlīgas klubu Mančestras “United”. “Real” Superkausu izcīnīja otro gadu pēc kārtas un kopumā ceturto reizi.

Mača rezultātu 24. minūtē atklāja “Real” brazīliešu pussargs Kazemīru, kuram izdevās apmānīt “United” aizsargus un vienatnē no vārtu priekšas raidīt bumbu Mančestras vienības cietoksnī.

Otrā puslaika septītajā minūtē spāņu pussargs Isko dubultoja “Real” pārsvaru, atkal madridiešiem uzlaužot Anglijas komandas aizsardzību. Desmit minūtes vēlāk “United” beļģu uzbrucējs Romelu Lukaku pretī “Real” vārtiem ieguva Keilora Navasa atsisto bumbu, Mančestras komandas jaunieguvumam vienus vārtus atgūstot.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām laukumā devās arī “Real” spožākā zvaigzne portugālis Krištianu Ronaldu, bet mača rezultāts vairāk nemainījās, “Real” uzvarot ar rezultātu 2:1.

“Real” Superkausu izcīnīja arī 2002., 2014. un 2016. gadā. Madrides klubs šo trofeju ieguvis četras reizes, bet pa pieciem tituliem ir vēl vienam Spānijas grandam “Barcelona” un Itālijas komandai “AC Milan”.

Pērn “Real”  triumfēja UEFA Čempionu līgā, bet “United” kļuva par UEFA Eiropas līgas trofejas ieguvējiem.

UEFA Superkausā tiekas iepriekšējās sezonas Čempionu līgas un Eiropas līgas uzvarētājas. Nākamgad prestižāko kontinenta klubu trofeju ieguvējas spēkosies Tallinā, bet šogad titula mačs notika Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.