Madrides ”Real” karstā diena – Karaliskais klubs uzvar ”Celta”, Beilam piespēle, Krosam supertālšāviens, Modričam noraidījums

EPA/SCANPIX

Madrides ”Real” sestdien Spānijas futbola čempionāta pirmās kārtas izbraukuma spēlē ar 3:1 uzvarēja Vigo ”Celta”.

Spēles 12.minūtē Garets Beils precīzi piespēlēja vārtu priekšā un Karims Benzemā izvirzīja viesus vadībā. Pirmā puslaika beigās Braizs Mendess izlīdzināja rezultātu, tomēr pēc VAR skatīšanās vārti netika ieskaitīti.

VAR tika  izmantots arī otrajā puslaikā, kad Luka Modričs saņēma sarkano kartīti par pārkāpumu pret Denisu Svaresu. Mājniekiem tas gan nepalīdzēja. Tonijs Kross ar supertālšāvienu panāca 2:0, trešos vārtus guva Lukass Vaskess, un vienīgi kompensācijas laikā vienīgos vārtus ”Celta” labā iesita Ikers Losada.