Madrides “Real” iegādāsies iepriekš pārdoto uzbrucēju Mariano

0 Komentāru
Madrides “Real” iegādāsies iepriekš pārdoto uzbrucēju Mariano
Foto: AP/LETA

Spānijas spēcīgākās futbola līgas komanda Madrides “Real” vēlas savā sastāvā atgūt uzbrucēju Mariano, kuru iepriekš pārdeva Francijas vienībai Lionas “Olympique”.

Pašlaik 25 gadus vecais Mariano, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja “Olympique” vienību, nākamsezon, visticamāk, atgriezīsies “Real” rindās. Spānijā dzimušais Dominikānas Republikas futbolists savu profesionālo karjeru uzsāka tieši “Real”, taču 2017.gadā tika pārdots “Olympique” par aptuveni astoņiem miljoniem eiro.

Pēc veiksmīgas sezonas Lionā, kad Mariano guva 21 vārtu 45 spēlēs, par viņu 35 miljonus eiro bija gatava maksāt cita spāņu vienība “Sevilla”, taču “Real”, iepriekš pārdodot futbolistu, līgumā iekļāva nosacījumus, ka Madrides klubam ir priekšroka iegādāties futbolistu atpakaļ, kā arī atgūt 35% no summas, kuru iztērēs nākamā komanda, pērkot Mariano.

Līdz ar to “Sevilla” šajā darījumā nāksies piekāpties. Tāpat Madrides klubs piedāvāja 35 miljonus Lionas komandai, taču patiesībā samaksās mazāk nekā 25 miljonus eiro.

Pirms pārcelšanās uz “Olympique” Mariano “Real” galvenās komandas sastāvā nospēlēja 14 spēles un guva piecus vārtus. No tiem četri gan bija piecās Spānijas kausa izcīņas spēles. Savukārt vēl pirms tam viņš pārstāvēja “Real” jauniešu komandas.

Aizvadītajā sezonā “Olympique” Francijas spēcīgākās līgas kopvērtējumā finišēja trešajā vietā, un arī “Real” Spānijas čempionātā palika vien trešajā pozīcijā.

0 Komentāru