Madrides “Real” ēru bez Ronaldu sāk ar zaudējumu Maiami pret “Manchester United”

EPA/SCANPIX

13 Eiropas klubu čempionu titulu īpašnieki Madrides “Real” jauno ēru bez Krištianu Ronaldu otrdien Maiami sāka ar zaudējumu 1:2 pret “Manchester United” futbolistiem.

Spēles 18. minūtē Mateo Darmians no soda laukumā labās malas piespēlēja Aleksim Sančesam un čīlietis ar precīzu sitienu izvirzīja “Manchester United” vadībā. Pēc 10 minūtēm Sančess soda laukumā ar galvu nometa bumbu Andersam Ereram, kurš ar spēcīgu sitienu panāca 2:0. Pirmā puslaika kompensācijas laikā vienīgos vārtus “Real” labā guva Karims Benzemā.

Vēl otrdien Starptautiskajā Čempionu kausā “Roma” Dalasā ar 4:2 pārspēja “Barcelona” un “Tottenham Hotspur” Mineapolisā ar 1:0 pārspēja “Milan”.