Madrides “Real” “El Clasico” uzvar “Barcelona”

AFP/SCANPIX

Madrides “Real” svētdien Spānijas futbola klasikā ar 2:1 pārspēja “Barcelona” komandu, uzvarot ceturto “El Clasico” dueli pēc kārtas.

Pirmie vārti šajā mačā tika gūti 32.minūtē, kad pēc pretuzbrukuma Dāvids Alaba ielauzās “Barcelona” soda laukumā un ar spēcīgu sitienu trieca bumbu mērķī.

Tuvojoties mača beigām, “Barcelona” aizvien izmisīgāk devās uz priekšu uzbrukumā un vienā no epizodēm tas beidzās ar bumbu savos vārtos. Kompensācijas laika trešajā minūtē pēc Marka Asensio reida Marks Andrē ter Štēgens atsita bumbu sev priekšā, kur pirmais bija Lukass Vaskess – 2:0 “Real” labā.

Tomēr barselonieši nepadevās un četras minūtes vēlāk pēc Seržinju Desta piespēles no pāris metriem nekļūdīgs bija Serhio Agvero – 1:2.

“Real” ar 20 punktiem deviņās spēlēs kopā ar “Sevilla” un Sansevastjanas “Real Sociedad” aizņem pirmās trīs pozīcijas Spānijas meistarsacīkšu tabulā. “Barcelona” ar 15 punktiem deviņos mačos ir astotā.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs