Madrides grandu sadursme Tallinā! Šovakar noskaidrosies UEFA Superkausa ieguvējs

0 Komentāru
Madrides grandu sadursme Tallinā! Šovakar noskaidrosies UEFA Superkausa ieguvējs
Real Madrid/Atletico Madrid/Instagram

Šovakar Igaunijas galvaspilsētā Tallinā ar dueli starp zvaigžņotajām Madrides komandām “Real” un “Atletico” noskaidrosies šā gada UEFA Superkausa ieguvējs. Tiešraidē šo spēli būs iespējams redzēt kanālā “TVPlay Sports” un video satura platformā “Viaplay”.

Pagājušajā sezonā UEFA Čempionu līgā uzvarēja Madrides “Real”, Eiropas līgā – Madrides “Atletico”. Līdz ar to cīņa par UEFA Superkausu pirmo reizi notiks starp divām vienas pilsētas komandām. Protams, nav apstrīdama “Real” dominance Čempionu līgā – klubs pēdējo piecu gadu laikā četras reizes uzvarējis Kontinenta galvenajā klubu turnīrā.

Tomēr arī “Atletico” pēdējo gadu sasniegumu saraksts ir iespaidīgs. Spānijas čempionātā jau sešus gadus komanda bijusi starp medaļniekiem, 2014.gadā izcīnot arī Spānijas titulu. Šajā laikā “Atletico” divas reizes spēlējusi Čempionu līgas finālā, abos gadījumos piekāpjoties tieši “Real”. Neapšaubāmi, ka Tallinā mūs gaida aizraujoša futbola spēle.

Jānis Vuguls, “TVPlay Sports” komentētājs:

”Pirmo reizi UEFA Superkausa pastāvēšanas vēsturē tiekas divas vienas pilsētas komandas, un šo unikālo Madrides derbiju mums ir iespēja vērot kaimiņos esošajā Tallinā! Lai arī šai spēlei vairāk ir ceremoniāla nozīme, nekādā ziņā to nevar saukt par draudzības spēli, tāpēc sagaidāms, ka mūžīgi nesamierināmie pretinieki trešdien laukumā dosies ar šī brīža iespējami labākajiem sastāviem, atpūtinot vienīgi dažus Pasaules kausa izcilniekus.

Spēle iezīmē jaunu nodaļu Madrides “Real” spožajā vēsturē – projām ir leģendārais Krištianu Ronaldu un trīs Čempionu līgas kausus sarūpējušais treneris Zinedins Zidāns un jaunā ceļa sākums tagad ir kopā ar  galveno treneri Julēnu Lopetegi. Tikmēr Madrides “Atletico” jau astoto sezonu vadīs argentīnietis Djego Simeone, kura vadībā izcīnītas daudzas nozīmīgas trofejas, pietrūkstot vienīgi uzvarai Čempionu līgā, kur divas reizes finālā piedzīvots zaudējums pret Madrides Real.”

UEFA Superkauss kanālā “TVPlay Sports” un platformā “Viaplay”:

Trešdien, 15. augustā, plkst. 21.45 UEFA Superauss. Madrides “Real” – Madrides “Atletico”

0 Komentāru