Madrides “Atletico” divu spēļu summā pārspēj “Bayer” un iekļūst ceturtdaļfinālā

Madrides “Atletico” UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē trešdien spēlēja neizšķirti 0:0 ar Leverkūzenes “Bayer”, divu spēļu summā izcīnot uzvaru ar 4:2.

Madridē aizvadītajā cīņā spēles pirmajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija mājinieki, taču labu iespēju neizmantoja Antuāns Grīzmans. Savukārt spēles otrajā daļā vairākas ļoti labas iespējas bija “Bayer” komandai, taču fantastisku sniegumu vārtos demonstrēja slovēņu vārtsargs Jans Oblaks.

“Bayer” komanda, kura pirms nepilnām divām nedēļām šķīrās no galvenā trenera Rogera Šmita, viņa vietā ieceļot turku Tajfunu Korkutu, izdarīja septiņus sitienus pa pretinieku vārtiem, taču Oblaku pārspēt nespēja.

“Atletico”, kura 2014.gadā un pērn spēlēja Čempionu līgas finālā, ceturtdaļfinālu sasniegusi jau ceturto gadu pēc kārtas.

Madrides klubs pirmajā mačā, darbojoties uz pretuzbrukumiem, pirmajā puslaikā panāca 2:0, savukārt otrajā puslaikā, kad laukumā jau bija atklātāks futbols, “Bayer” divas reizes samazināja starpību līdz minimumam, tomēr mača beigās pieredzējušais Fernando Torress nodrošināja “Atletico” uzvaru ar 4:2.