UEFA Čempionu līgas otrajā otrdienas spēlē Madrides “Atletico” viesos ar 4:2 uzvarēja Leverkūzenes “Bayer 04”.

Madrides “Atletico” jau pēc 25 minūtēm bija vadībā ar 2:0 – precīzi sita Sauls Nigess, un Antuāns Grīzmans. Otrā puslaika sākumā Karims Bellarabi pārspēja “Atletico” vārtsargu Migelu Anhelu Moiju, tomēr Gameiro no 11 metru atzīmes atkal panāca 2 vārtu pārsvaru. 68.minūtē Moijas atsistā bumba trāpīja pa aizsarga Stefana Saviča kāju un ielidoja “Atletico” vārtos – 2:3. Punktu spēlei 86.minūtē pielika Fernando Torress, ar galvu gūstot ceturtos vārtus – 4:2 “Atletico” labā.  Savukārt “Manchester City” savā Etihad stadionā ar 5:3 uzvarēja “Monaco” futbolistus.