Madrides “Atletico” ar divām “pendelēm” gaisina “Barcelona” izredzes uz titulu

AFP/SCANPIX

“Barcelona” otrdien Spānijas čempionāta mačā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Madrides “Atletico”, vēl vairāk samazinot izredzes izcīnīt “La Liga” titulu.

11. minūtē Djego Kosta ievirzīja bumbu savos vārtos, ļaujot “Barcelona” izvirzīties vadībā. Tomēr jau pēc astoņām minūtēm pēc Janika Karasko nogāšanas Sauls no 11 metru atzīmes izlīdzināja rezultātu. No sākuma pie bumbas devās Kosta, kura sitienu tvēra Marks Andrē ter Štēgens, bet “Barca” vārtsargs izkustējās par ātru un “pendele” bija jāatkārto.

Otrā puslaika sākumā Lionels Mesi, arī ar 11 metru soda sitienu guva savus 700.vārtus karjerā. Tomēr prieki par to nebija lieli.

Karasko pēc minimāla kontakta vēlreiz nokrita soda laukumā, un Sauls realizēja vēl vienu “pendeli” – 2:2, vēl vairāk samazinot “Barcelona” izredzes uz titulu.