“Madride mūžīgi paliks manā sirdī!” Ronaldu publicē emocionālu atvadu vēstuli “Real” līdzjutējiem

Komentāri
“Madride mūžīgi paliks manā sirdī!” Ronaldu publicē emocionālu atvadu vēstuli “Real” līdzjutējiem
Reuters/LETA

Portugāles futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu izlēmis karjeru turpināt Turīnas “Juventus” komandā, pametot Madrides “Real” vienību. Futbolists veltījis Madrides kluba līdzjutējiem emocionālu atvadu vēstuli.

Jau ziņots, otrdien Madrides “Real” un Turīnas “Juventus” klubi nāca klajā ar paziņojumu, ka panākta vienošanās par Ronaldu pāreju uz Itāliju. Darījuma vērtība tiek lēsta 112 miljonu eiro vērtībā, šobrīd 33 gadus vecais sportists ar Itālijas čempioniem noslēdzis četru gadu līgumu.

Neilgi pēc oficiālā paziņojuma Madrides “Real” klubs publicēja Ronaldu atvadu vēstuli, kurā viņš paskaidro aiziešanas iemeslus.

Ronaldu atvadu vēstule:

“Šie gadi “Real” komandā un Madrides pilsētā, visticamāk, bija labākie manā dzīvē. Es ticu, ka šobrīd ir pienācis laiks sākt jaunu dzīves posmu, tāpēc lūdzu klubu akceptēt manu vēlmi pāriet uz citu komandu.

Vēlos, lai visi līdzjutēji saprot manu lēmumu – fani aizvadīto deviņu gadu laikā bija brīnišķīgi. Tie bija deviņi unikāli gadi, aizraujošs laika posms, bet ne viegls, jo Madrides “Real” klubam allaž bijušas augstas ambīcijas.

Es Madridē izbaudīju futbolu, man bija satriecoši komandas biedri gan laukumā, gan ģērbtuvēs – izjutu fanu siltumu katrā spēlē, un kopā mēs izcīnījām četrus UEFA Čempionu līgas titulus piecos gados.

Arī individuāli es šeit sasniedzu daudz – esmu gandarīts, ka izcīnīju četras “Zelta bumbas” un trīs “Zelta bučus”.

Madrides “Real” iekaroja manu un manas ģimenes sirdi, tāpēc es neizsakāmi vēlos teikt paldies jums visiem: paldies klubam, prezidentam, direktoriem, maniem kolēģiem, tehniskajiem darbiniekiem, ārstiem un visiem pārējiem brīnišķīgajiem darbiniekiem.

Vēlreiz liels paldies visiem faniem un visam Spānijas futbolam. Šo deviņu gadu laikā es kopā cīnījos ar lieliskiem futbolistiem – es viņus ļoti cienu. Sasniedzu un izbaudīju daudz, tāpēc ir pienācis laiks jaunam ciklam. Es dodos projām, bet “Real” krekls, ģerbonis un stadions vienmēr paliks manā sirdī – lai kur es atrastos. Paldies visiem, un, protams, kā es teicu pirms deviņiem gadiem savā pirmajā dienā šī kluba rindās –  Hala, Madrid! (Uz priekšu, Madride!)”

Madridē Ronaldu kļuva par kluba leģendu un visu laiku rezultatīvāko spēlētāju – viņš ”Real” kreklā guva 450 vārtus.

Lasi vēl