Lukaku un Azārs nodrošina Beļģijai graujošu uzvaru PK spēlē pret Tunisijas futbolistiem

2 komentāri
Lukaku un Azārs nodrošina Beļģijai graujošu uzvaru PK spēlē pret Tunisijas futbolistiem
Foto: AFP/ LETA

Romels Lukaku un Edens Azārs sestdien katrs guva pa diviem vārtiem, nodrošinot Beļģijas futbola izlasei graujošu uzvaru Pasaules kausa (PK) G apakšgrupas spēlē Maskavā pret Tunisijas izlasi.

Beļģijas izlase, kuras rindās izcēlās arī Mišī Bačuajī, rezultatīvā mačā svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2 (3:1), praktiski nodrošinot vietu astotdaļfinālā. Tunisijas izlasē tikmēr precīzi bija Dilans Brons un Vābi Hazri.

Šī bija līdz šim rezultatīvākā spēle šajā Pasaules kausa izcīņā. Tāpat tika sasniegts arī jauns Pasaules kausu rekords, jo 27 pirmajās spēlēs ir gūti vismaz vieni vārti. Līdzšinējais rekords bija 26 spēles, kas tika fiksēts 1954.gadā. Tiesa, tolaik Pasaules kausa izcīņā vairāk maču aī nebija.

Lukaku šajā čempionātā jau guvis četrus vārtus, labāko snaiperu sarakstā dalot pirmo vietu ar portugāli Krištianu Ronaldu.

Beļģiem tagad ir seši punkti divos mačos, Anglijai ir trīs punkti vienā spēlē, kamēr Panama un Tunisija šajā grupā ir tukšā, aizvadot atticīgi vienu un divas spēles. Svētdien šajā grupā savā starpā tiksies Anglija un Panama.

2 komentāri