Lukaku netrāpa tukšos vārtos, “Tottenham” otrajā puslaikā pamatīgi soda Mančestras “United”

1 komentārs
AP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgā futbolā pirmdien trešās kārtas noslēdzošajā mačā “Tottenham Hotspur” viesos ar 3:0 pārspēja Mančestras “United”. Lielisku momentu pirmajā puslaikā izniekoja mājinieku uzbrucējs Romelu Lukaku, kurš netrāpīja bumbu tukšos vārtos.

Ar vārtu guvumiem uzvarētāju rindās otrajā puslaikā atzīmējās Harijs Keins un Lukašs Moura.

Spēles 15. minūtē “United” raženais uzbrucējs Romelu Lukaku pēc pretinieku aizsarga Denija Rouza kļūdas izrāvās vienatnē pret “Hotspur” vārtsargu, Igo Loriss tika apspēlēts un beļģim pavērās ceļš uz tukšiem vārtiem, tomēr mīklainā veidā viņa sitiens mērķi nesasniedza.

Savukārt 29. minūtē strīdīga situācija risinājās otrā laukuma galā, kad pēc lieliskas individuālās meistarības pretinieku soda laukumā krita viesu spēlētājs Lukašs Moura. Viņam uztriecās virsū “United” aizsargs Fils Džounss, tomēr tiesneša svilpe klusēja un 11 metru soda sitiens netika nozīmēts.

Puslaika turpinājumā nedaudz bīstamāki bija Mančestras futbolisti, bet viesi nespēja precīzi atdot uzbrukuma noslēdzošās piespēles, kas traucēja radīt draudīgas situācijas.

Vētraini sākās otrais puslaiks – 59. minūtē “Hotspur” pussarga Deles Alli sitiens lidoja gar pašu vārtu stabu, bet pēc sekojošā stūra sitiena vārtus ar galvu visai viegli guva Harijs Keins.

Burtiski minūti vēlāk vēl vienu iespēju izniekoja Lukaku, bet vēl pēc minūtes viesi guva otros vārtus, kad pēc teicamas Kristiana Eriksena piespēles no vārtu priekšas precīzi sita Moura.

Turpinājumā lielisku momentu neizmantoja Alli, bet 84. minūtē Moura guva otros vārtus mačā – 3:0! Tādējādi “Hotspur” izcīnīja trešo uzvaru trīs spēlēs jaunajā Premjerlīgas sezonā.