Anglijas premjerlīgas pirmās kārtas spēlē ļoti pārliecinošu uzvaru ar 4:0 izcīnījusi ”Manchester United”, kas savā laukumā pieveica ”West Ham United” futbolistus. Divus vārtus debijas spēlē guva Romelu Lukaku, kuru vasarā par 75 miljoniem iegādājās no ”Everton”.

33. minūtē Lukaku skaisti guva vārtus debijas spēlē ”sarkano velnu” kreklā, izvirzot mājiniekus vadībā. Bet otrā puslaika sākumā, 53. minūtē, Beļģijas izlases uzbrucējs otro reizi mačā pārspēja ”West Ham” vārtu vīru Džo Hārtu. Pašā spēles izskaņā Mančestras komanda atzīmējās ar vēl diviem rezultatīviem sitieniem, atzīmējoties Entonijam Marsiālam un Polam Pogbā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.