Viens no Anglijas titulētākajiem klubiem Londonas ”Arsenal” svētdien Anglijas premjerlīgas izbraukuma spēlē ar rezultātu  5:2 uzveica Liverpūles ”Everton” futbolistus.

Mača 12. minūtē Liverpūles ”Everton” vienību vadībā izvirzīja Veins Rūnijs, tomēr vadību mājiniekiem noturēt neizdevās, vispirms 39. minūtē Načo Monreāls guva pirmos vārtus ”Arsenal” komandas labā, pēc kuriem spēles 53. minūtē par otrajiem vārtiem parūpējās Mesuts Ezils, savukārt 73. minūtē trešos vārtus nodrošināja Aleksandrs Lakazets, bet par ceturto vārtu guvumu spēles 90. minūtē parūpējās Ārons Remzijs. Tomēr Liverpūles komanda neatslāba un papildlaikā- spēles 93. minūtē otros vārtus guva Niase. Pārliecinošu uzvaru ar gūtajiem vārtiem 95. minūte pielika Aleksis Sančezs.