Anglijas futbola premjerlīgas klubs Liverpūles “Everton” ceturtdien UEFA Eiropas līgas (EL) kvalifikācijas “play-off” kārtas atbildes spēlē viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Horvātijas komandu Splitas “Hajduk”, taču tas netraucēja iekļūt grupu turnīrā, kur pretinieces tiks uzzinātas piektdien.

Liverpūlieši pirmajā mačā uzvarēja ar 2:0, bet divu spēļu summā svinēja panākumu ar 3:1.

Mača rezultātu divas minūtes pirms pamatlaika beigām atklāja “Hajduk” horvātu pussargs Josips Radoševičs, kurš ar teicamu tālsitienu pārspēja “Everton” vārtsargu. Tiesa, otrā puslaika sākumā viesi atbildēja ar vēl skaistākiem vārtiem, islandiešu pussargam Gilfi Sigurdsonam aptuveni no laukuma vidus ar augstu sitienu pārceļot bumbu pāri “Hajduk” vārtsargam.