“Liverpool” vārtsargs Kariuss pēc neveiksmes UEFA Čempionu līgas finālspēlē saņēmis nāves draudus

5 komentāri
“Liverpool” vārtsargs Kariuss pēc neveiksmes UEFA Čempionu līgas finālspēlē saņēmis nāves draudus
Foto: imago/MIS/ SCANPIX

Anglijas futbola komandas “Liverpool” vārtsargs Loriss Kariuss pēc neveiksmīgā UEFA Čempionu līgas finālmača pret Spānijas grandu Madrides “Real” saņēmis nāves draudus.

“Real” pagājušās nedēļas nogalē Ukrainas galvaspilsētā Kijevā triumfēja šīs sezonas UEFA Čempionu līgas turnīrā, par titula ieguvēju kļūstot trešo sezonu pēc kārtas.

“Real” finālmačā ar rezultātu 3:1 pārspēja Anglijas premjerlīgas klubu “Liverpool”, bet šajā spēlē divu rupju Kariusa kļūdu dēļ Liverpūles vienība zaudēja divus vārtus.

Pirmos vārtus “Liverpool” ielaida pēc tam, kad Kariuss vienkāršā situācijā uzmeta bumbu tieši uz kājas pretinieku uzbrucējam Karimam Benzemā, tai ielidojot tīklā. Otros vārtus ar akrobātisku sitienu guva Gerets Beils, bet trešajā vārtu guvumā atkal kļūdu pieļāva Kariuss, kad pēc Beila tālsitiena viņš bumbu nefiksēja un izlaida to caur rokām.

Pēc tam Kariuss sociālajos tīklos saņēmis neglaimojošus vēstījumus. Piemēram, vēlējumus, lai aiziet bojā viņa ģimene un lai spēlētājs nomirst no vēža saslimšanas, kā arī tika izteikti draudi nogalināt viņa draudzeni.

Liverpūles policija ir sākusi izmeklēšanu saistībā ar šiem izteicieniem un paziņojusi, ka jebkura agresīva izpausme sociālajos tīklos tiks uztverta ļoti nopietni un izmeklēta. Līdz ar to var sekot attiecīgās sankcijas to autoriem.

Pats futbolists pēc mača asarām acīs atvainojās “Liverpool” līdzjutējiem, komandas biedriem un kluba vadībai un paziņoja, ka viņš vienpersoniski ir liedzis klubam cīnīties par prestižo trofeju.

“Kopš spēles īsti neesmu gulējis, jo šīs epizodes manā galvā cirkulē joprojām. Zinu, ka ar šīm divām kļūdām es visu sabojāju, un vēl sliktāku šo situāciju padara fakts, ka mēs jutāmies spēkos līdzvērtīgi ar Madrides komandu,” sacīja Kariuss.