“Liverpool” savā “Anfield” stadionā noliek uz lāpstiņām “Arsenal”

EPA/SCANPIX

“Liverpool” pirmdien Anglijas premjerlīgas trešās kārtas spēlē savā “Anfield” stadionā ar 3:1 uzvarēja Londonas “Arsenal”.

Aleksandrs Lakazets 25. minūtē izvirzīja vadībā “Arsenal”. Tomēr “lielgabalnieki” vadībā noturējās vien 3 minūtes.

Vispirms Sadio Manē izlīdzināja rezultātu un vēl pēc sešām minūtēm Endrū Robertsons jau izvirzīja vadībā Sarkanos. 88. minūtē trešos vārtus guva Džugu Žota.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi