Anglijas premjerlīgas trešās kārtas spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnījusi ”Liverpool” vienība, kas savā laukumā, demonstrējot dominējošu sniegumu, ar 4:0 sagrāva ”Arsenal” komandu.

Jau dueļa sākumā ”Liverpool” vienībai bija vairākas izcilas vārtu gūšanas iespējas, taču tās palika neizmantotas. Tomēr 17. minūtē mājinieku ofensīva vainagojās panākumiem – Roberto Firminju pēc teicamas Džo Gomeza piespēles raidīja bumbu Petra Čeha sargātajos vārtos. 40. minūtē Sadio Manē panāca 2:0, skaisti apspēlējot ”Arsenal” aizsargu Holdingu un raidot spēles instrumentu ”lielgabalnieku” cietoksnī. 57. minūtē Muhameds Salāhs panāca 3:0, bet 77. minūtē Daniels Staridžs ielika punktu pārliecinošajai uzvarai.