“Liverpool” piecu vārtu trillerī viesos pārspēj “Atletico”

ZUMAPRESS/SCANPIX

UEFA Čempionu līgā “Liverpool” otrdien divu Eiropas futbola smagsvaru duelī uzvarēja Spānijas čempioni Madrides “Atletico”.

“Liverpool” viesos “Metropolitano” stadionā Madridē uzvarēja ar rezultātu 3:2 (2:2).

Pirmie šajā mačā vārtus guva liverpūlieši, kad astotajā minūtē pēc Mohameda Salāha sitiena bumba rikošetā no pretinieka kājas nonāca mājinieku “cietoksnī”. Turpat bumbas ceļā bija arī Džeimss Milners. Piecas minūtes vēlāk Nabī Keitā no soda laukuma dziļuma ar planējošu sitienu no gaisa panāca 2:0 “Liverpool” labā.

Mača 20.minūtē pēc stūra sitiena Koke izdarīja raidījumu no soda laukuma līnijas, bumbas lidojuma virzienu pa ceļam mainot Antuānam Grīzmanam – 1:2. Spēles 34.minūtē Grīzmans pēc Žuāu Fēliksa piespēles izlīdzināja rezultātu.

Otrā puslaika ievadā, 52.minūtē, “Atletico” nonāca mazākumā, jo Grīzmans ar augstu paceltu kāju trāpīja pa seju Robertu Firminu, franču futbolistam par šo pārkāpumu saņemot sarkano kartīti. Pamatlaika priekšpēdējā desmitminūtē Mario Ermoso soda laukumā nogāza Djogu Žotu un 11 metru soda sitienu devās izpildīt Salāhs, kurš 78.minūtē bija nekļūdīgs – 3:2.

Nedaudz vēlāk pēc kontakta ar Žotu soda laukumā krita Hosē Himeness, taču “pendele” pēc videoatkārtojuma noskatīšanās netika nozīmēta.

Otrā šīs grupas spēlē “Porto” mājās ar 1:0 (0:0) uzvarēja “AC Milan”. Uzvaru nesošos vārtus 65.minūtē guva Luiss Diass.

B apakšgrupā pēc trīs spēlēm līdere ar deviņiem punktiem ir “Liverpool”, pa četriem punktiem iekrājušas “Atletico” un “Porto” komandas, bet bez punktiem ir “AC Milan”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"