Liverpool pacietības mērs pilns – atbrīvots galvenais treneris Rodžerss

Pievienot komentāru
Liverpool pacietības mērs pilns – atbrīvots galvenais treneris Rodžerss
Foto: Reuters/Scanpix

Anglijas premjerlīgas vienība Liverpool pēc neizteiksmīgā sezonas sākuma atbrīvojusi komandas galveno treneri Brendanu Rodžersu, kurš pie kluba stūres stājās 2012. gadā. Medijos izskanējusi informācija, ka par vienības jauno treneri varētu kļūt Jirgens Klops.

Svētdien Liverpūles derbijs, kurā Everton cīnījās 1:1 Liverpool. Abi vārtus guva pirmā puslaika beigās – 41. minūtē Liverpool vadībā izvirzīja Danijs Ingss, bet izlīdzinājumu jau kompensācijas laikā panāca Romelu Lukaku. Tomēr dažas stundas pēc dueļa Liverpool komanda pavēstīja, ka pārtrauc līgumu ar Rodžersu. Viņš amatā stājās 2012. gada jūnijā un otrajā sezonā palīdzēja Liverpūles komandai kļūt par premjerlīgas vicečempioni.

Liverpool vienība pēc aizvadītajām astoņām kārtām 20 vienību konkurencē ieņem vien 10. vietu. Trīs reizes komanda izcīnījusi uzvaru, trīs reizes nospēlējusi neizšķirtu un divas reizes atzinusi pretinieku pārākumu. Nākamais mačs Liverpool premjerlīgā paredzēts 17. oktobrī izbraukumā pret Tottenham Hotspur vienību.

Kā teikts komandas vadības paziņojumā, šis bijis smags lēmums, tomēr palīdzēs sasniegt labākus rezultātus laukumā.  Ziemeļīru treneris Brendans Rodžerss par Liverpool galvu kļuva 2012. gada jūnijā, amatā aizstājot skotu Keniju Dalglīšu. Iepriekš Rodžerss strādājis arī ar tādiem klubiem kā Watford, Reading un Swansea.