“Liverpool” Noridžā iesit vien 12 minūtes pirms pamatlaika beigām, taču svin sezonas 25.panākumu

PREMIER LEAGUE

Neapturamo uzvaras gājienu Anglijas premjerlīgā turpina “Liverpool”, kurai pietika ar vieniem vārtiem mača noslēgumā, lai izbraukumā pieveiktu “Norwich” (1:0).

Sezonas 25.panākumu komandai kaldināja 60.minūtē laukumā nākušais Sadio Manē, kurš 12 minūtes pirms pamatlaika beigām atklāja spēles rezultātu.

Senegālietis izpildīja elegantu sitienu pēc Džordana Hendersona centrējuma, taču vārtu guvums uzreiz netika ieskaitīts, pārbaudot, vai pirms tam nav bijis pārkāpums, tomēr videotiesneša asistenta sistēma to nefiksēja. Zīmīgi, ka futbolists pēdējās četras spēles izlaida savainojuma dēļ.

Tikmēr “Norvich” futbolistiem izcila iespēja pirmajiem gūt vārtus bija jau 35.minūtē, kad Alisonu Bekeru no vārtu priekšas nespēja pārspēt Tēmu Puki.

“Liverpool” savu pārsvaru pār “Manchester City” palielinājusi jau līdz 25 punktiem, kamēr “Norvich” ar 18 punktiem atrodas kopvērtējuma pēdējā, 20.pozīcijā.