”Liverpool” nenotur ”City” spiedienu – grandu cīņā kaujiniecisks neizšķirts

Anglijas premjerlīgas 29. kārtas centrālajā duelī ”Manchester City” grandu cīņā spēkojās ar ”Liverpool” futbolistiem. Momentiem bagātā spēlē komandas izspēlēja kaujiniecisku neizšķirtu 1:1.

51. minūtē Gāls Klišī ”City” soda laukumā nogāza Robertu Firminju, tādējādi nopelnot ”pendeli”. 11 metru soda sitienu aukstasinīgi realizēja Džeimss Milners. Tomēr 69. minūtē Serhio Agvero, apsteidzot vairākus ”Liverpool” aizsargus no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu. Izspēlē jāuzsaka ”City” pussargs Kevins De Bruine, kurš izdarīja lielisku piespēli argentīnietim. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Adamam Lalanam bija fantastiska iespēja izraut uzvaru, taču tā palika nerealizēta.

Turnīra tabulā ”City” ar 28 spēlēs iekrātiem 57 punktiem atrodas trešajā vietā, turpretim ”Liverpool” 29 mačos tikusi pie punkta mazāk, attiecīgi ierindojoties ceturtajā pozīcijā.