“Liverpool” nedēļas laikā piedzīvo otro fiasko, izstājoties arī no Anglijas kausa

Sestdien viens no Anglijas titulētākajiem klubiem ”Liverpool” piedzīvoja otro fiasko četru dienu laikā, šoreiz ar 1:2 zaudējot “Championship” līgas klubam ”Wolverhampton Wanderers” un izstājoties no Anglijas kausa.

Trešdien “Liverpool” arī otrajā Anglijas līgas kausa pusfināla spēlē ar 0:1 zaudēja “Saouthampton” un izstājās no Anglijas līgas kausa. Sestdienas mačā ”Wolverhampton” izvirzījās vadībā jau pirmajā minūtē, kad Ričards Stīrmans ar galvu pārspēja Lorisu Kariusu. Puslaika beigās zibenīgā pretuzbrukumā Andreass Veimans guva ”Wolverhampton” otros vārtus, uz ko “Liverpool” atbildēja vien ar precīzu Divoka Origi sitienu 86.minūtē.