“Liverpool” Mersīsaidas derbijā nosargā neizšķirtu ar “Everton”

ZUMPRESS/SCANPIX

Abu Liverpūles klubu derbijā “Everton” futbolisti svētdien savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Anglijas Premjerlīgas līderiem “Liverpool”.

Bīstamu momentu spēlē nebija daudz. 43.minūtē “Liverpool” pārstāvja Trenta Aleksandra Arnolda izpildīto brīvsitienu neitralizēja mājinieku Džordans Pikfords..

Savukārt otrā puslaika beigās pāris iespējas izraut uzvaru bija mājiniekiem. Dominika Kalverta – Lūina sitienu 80.minūtē neitralizēja Alisons, bet Toma Deivīsa raidījumu minūti vēlāk – kreisais vārtu stabs.

Joprojām pārliecinošā vadībā ar 83 punktiem 30 mačos ir “Liverpool”, kas par 23 punktiem apsteidz Mančestras “City”, kam ir spēle rezervē. Tālāk ar 54 punktiem 30 mačos ir Lesteras “City”, bet pirmo četrinieku ar 51 punktu tikpat cīņās noslēdz Londonas “Chelsea”. Mančestras “United” ir 46 punkti 30 cīņās.