“Liverpool” leģendai Dalglišam konstatēts Covid-19

Pievienot komentāru
“Liverpool” leģendai Dalglišam konstatēts Covid-19
INSTAGRAM

Saslimšana ar Covid-19 vīrusu piektdien konstatēta futbola kluba “Liverpool” leģendai Kenijam Dalglišam, piektdien paziņoja viņa ģimene.

Ģimene ziņo, ka Dalglišam nav spēcīgo simptomu, taču trešdien viņš tika ievietots slimnīcā, lai saņemtu nepieciešamo aprūpi.

“Viņš veica Covid-19 vīrusa testu, lai arī iepriekš nebija nekādu simptomu,” teikts ģimenes paziņojumā. “Negaidīti, bet rezultāti bija pozitīvi, lai arī viņam nav slimībai ierasto simptomu.”

“Vēl pirms došanās uz slimnīcu, Dalgišs piekrita pašizolācijā kopā ar ģimeni pavadīt ilgāku laiku nekā tas ieteikts.”

Savu spožo karjeru Dalglišs sāka Glāzgovas “Celtics”, ar kuru līdz 1977.gadam izdevās četrreiz uzvarēt vietējā čempionātā. Pēc tam viņš pievienojās “Liverpool” komandai, kuras rindās virs galvas Anglijas trofeju cēla astoņas reizes.

13 gadu laikā Liverpūlē futbolists arī izcīnīja trīs Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausus un tikpat reizes triumfēja Eirkokausos. Kopumā “Liverpool” komandā viņš aizvadīja 515 spēles, izceļoties ar 172 vārtiem.

Dalglišs karjeras laikā arī aizvadījis vairāk nekā 100 spēles Skotijas izlasē. 2018.gadā karaliene Elizabete II viņu iecēla bruņinieku kārtā.

Līdz piektdienai Lielbritānijā saslimšana ar Covid-19 vīrusu tika konstatēta aptuveni 74 000 iedzīvotāju, bet no slimības radītajām komplikācijām dzīvību zaudējuši jau 9000 cilvēki.