“Liverpool” fizioterapeits: Mohameds Salahs varētu nespēlēt pat četras nedēļas

Pievienot komentāru
“Liverpool” fizioterapeits: Mohameds Salahs varētu nespēlēt pat četras nedēļas
Reuters/LETA

Anglijas Premjerlīgas kluba “Liverpool” un Ēģiptes izlases līderis Mohameds Salahs varētu nespēlēt līdz pat četrām nedēļām, medijiem atzinis angļu komandas fizioterapeits Ruvens Pons.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Salahs kopā ar “Liverpool” klubu piedzīvoja zaudējumu UEFA Čempionu līgas finālā, ar 1:3 atzīstot Madrides “Real” pārākumu. Mača 30. minūtē Salahs pēc divcīņas ar Serhio Ramosu iedzīvojās pleca traumā, kas liedza viņam turpināt spēli.

Kopš tā brīža medijos daudz tiek spekulēts, vai Salahs paspēs atlabt laikā līdz Pasaules kausa izcīņai futbolā, kas 14. jūnijā sāksies Krievijā. Pirmo apakšgrupas maču Ēģipte aizvadīs 15. jūnijā pret Urugvaju, 19. jūnijā tā spēkosies ar Krieviju, bet 25. jūnijā – ar Saūda Arābiju.

“Liverpool” kluba fizioterapeits Ruvens Pons atzinis, ka futbolista rehabilitācijas process varētu aizņemt pat trīs līdz četras nedēļas, kas liegtu spēlētājam aizvadīt pirmās spēles.

“Spēles laikā uzreiz sapratām, ka savainojums ir nopietns, jo ierasti Mohameds nekad nesūdzas par sāpēm vai veselības problēmām. Viņš šobrīd ir ļoti koncentrējies atlabšanai, tāpēc ticam, ka kopīgiem spēkiem varam paspēt viņu izārstēt laicīgi. Šobrīd gan izskatās, ka rehabilitācijas process aizņems trīs vai četras nedēļas, bet darīsim visu, lai tas būtu īsāks,” britu medijiem skaidroja Pons.

VIDEO: Salahs iedzīvojas savainojumā