Anglijas premjerlīgas pirmās kārtas spēlē uzvaru no savām rokām izlaidusi Jirgena Klopa vadītā ”Liverpool” vienība, kura izbraukumā nospēlēja 3:3 ar “Watford” komandu. Trešos vārtus ”Liverpool” zaudēja 93. minūtē, muļķīgi ielaižot pēc stūra sitiena.

Dueļa astotajā minūtē ”Watford” uzbrucējs Stefano Okaka atklāja spēles rezultātu. Itāļu futbolists neviena nespiegts palika ”Liverpool” soda laukumā, un pēc stūra sitiena ar galvu raidīja apaļo priekšmetu pretinieku vārtos. 29. minūtē Sadio Manē prata izlīdzināt rezultātu, noslēdzot skaistu ”Liverpool” kombināciju. Taču jau trīs minūtes vēlāk, proti, 32. minūtē pēc vēl vienas paviršības aizsardzībā ”Liverpool” dārgi samaksāja. Abudajs Dukurē no vārtu priekšas panāca 2:1 ”Watford” labā.

Otrā puslaika ievadā, 55. minūtē, mājinieku vārtu vīrs Gomišs savā soda laukumā nogāza Muhamedu Salahu, bet ”pendeli” prata realizēt Roberto Firminju – 2:2. Taču jau divas minūtes vēlāk šis tandēms noorganizēja vēl vienu vārtu guvumu ”Liverpool”. Firminju izdevās lielisks izrāviens pa laukuma kreiso malu un brazīlietis bumbu nogādāja Salaham, kurš prata gūt vārtus savā debijas spēlē. Tomēr 93. minūtē ”Liverpool” izlaida uzvaru no rokām. Pēc stūra sitiena neveiksmīgi nospēlēja viesu vārtu vīrs Simons Minjolē un ”Watford” aizsargs Britoss no līnijas raidīja spēles instrumentu pretinieku cietoksnī.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.