Komentāri

Anglijas premjerlīgas pirmās kārtas spēlē uzvaru no savām rokām izlaidusi Jirgena Klopa vadītā ”Liverpool” vienība, kura izbraukumā nospēlēja 3:3 ar “Watford” komandu. Trešos vārtus ”Liverpool” zaudēja 93. minūtē, muļķīgi ielaižot pēc stūra sitiena.

Dueļa astotajā minūtē ”Watford” uzbrucējs Stefano Okaka atklāja spēles rezultātu. Itāļu futbolists neviena nespiegts palika ”Liverpool” soda laukumā, un pēc stūra sitiena ar galvu raidīja apaļo priekšmetu pretinieku vārtos. 29. minūtē Sadio Manē prata izlīdzināt rezultātu, noslēdzot skaistu ”Liverpool” kombināciju. Taču jau trīs minūtes vēlāk, proti, 32. minūtē pēc vēl vienas paviršības aizsardzībā ”Liverpool” dārgi samaksāja. Abudajs Dukurē no vārtu priekšas panāca 2:1 ”Watford” labā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ”Liverpool” divu minūšu laikā gūst divus vārtus, bet izlaiž uzvaru pret ”Watford”

Otrā puslaika ievadā, 55. minūtē, mājinieku vārtu vīrs Gomišs savā soda laukumā nogāza Muhamedu Salahu, bet ”pendeli” prata realizēt Roberto Firminju – 2:2. Taču jau divas minūtes vēlāk šis tandēms noorganizēja vēl vienu vārtu guvumu ”Liverpool”. Firminju izdevās lielisks izrāviens pa laukuma kreiso malu un brazīlietis bumbu nogādāja Salaham, kurš prata gūt vārtus savā debijas spēlē. Tomēr 93. minūtē ”Liverpool” izlaida uzvaru no rokām. Pēc stūra sitiena neveiksmīgi nospēlēja viesu vārtu vīrs Simons Minjolē un ”Watford” aizsargs Britoss no līnijas raidīja spēles instrumentu pretinieku cietoksnī.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl