“Liverpool” desmit minūtēs nokārto pārliecinošu uzvaru pret tuvāko sekotāju

PREMIER LEAGUE

17. uzvaru sezonas 18 spēlēs ceturtdien izcīnīja Anglijas premjerlīgas līdere “Liverpool”, turpinot vēl vairāk attālināties no konkurentiem.

“Liverpool” ar 0:4 sakāva kopvērtējuma otrās vietas īpašnieci “Leicester City”, kas nu jau no liverpūliešiem atpaliek par 13 punktiem.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts salīdzinoši mierīgi, vienīgos vārtus 31.minūtē gūstot “Liverpool” uzbrucējam Robertu Firminu. Arī lielākā daļa otrā puslaika neliecināja par rezultatīvu spēli, taču noslēdzošajā daļā “Liverpool” veica izšķirošo izrāvienu.

Vispirms 71.minūtē ar 11 metru soda sitiena palīdzību 2:0 panāca Džeimss Milners, savukārt vien trīs minūtes vēlāk ar savu otro precīzo sitienu spēlē izcēlās Firminu. Vārtu birumu 78. minūtē noslēdza Trents Aleksandrs Arnolds, panākot pārliecinošo 4:0.

Nākamo spēli “Liverpool” aizvadīs jau svētdien, tiekoties ar “Wolves”, savukārt “Leicester City” sestdien spēkosies ar “West Ham”.