Anglijas Premjerlīgas klubs “Liverpool” otrdien UEFA Čempionu līgā aizraujošā spēlē nespēja nosargāt pirmajā puslaikā iegūtu trīs vārtu pārsvaru, viesos nospēlējot neizšķirti 3:3 ar Spānijas klubu “Sevilla”.

E apakšgrupas cīņā Seviljā viesu vienība “Liverpool” aizvadīja teicamu pirmo puslaiku, kurā guva trīs vārtus. Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Robertu Firminu, bet 20 minūtes vēlāk Sadio Manē pārsvaru dubultoja, abus vārtus viesiem gūstot pēc stūra sitienu izpildes. Savukārt 30.minūtē Firminu panāca jau graujošo 3:0, esot pirmais pie pretinieku vārtsarga atsistās bumbas.

Tobrīd “Liverpool” komandai piederēja liels pārsvars un šķita, ka “Sevilla” futbolistus gaida pamatīgs fiasko, tomēr pēc atpūtas spēles gaita krasi mainījās un situāciju laukumā jau diktēja laukuma saimnieki. Vispirms “Sevilla” uzbrukuma līderis Visams ben Jeders pēc standartsituācijas 51.minūtē vienus vārtus atguva, sitot precīzi ar galvu, bet vēl pēc deviņām minūtēm viņš realizēja 11 metru soda sitienu. Interesanti, ka francūzim to nācās izpildīt pat divas reizes, jo pirmajā gadījumā, kurš arī bija veiksmīgs, kāds no spēlētājiem par ātru ieskrēja soda laukumā.

Tuvojoties mača beigām “Sevilla” spiediens pieauga un savu mājinieki panāca kompensācijas laika trešajā minūtē, kad pēc stūra sitiena bumba atlēca pie argentīniešu pussarga Gido Picaro, kurš no spēlētāju burzmas bija precīzs.

“Liverpool”, izlaižot uzvaru, nenodrošināja iespēju kārtu pirms apakšgrupu turnīra beigām tikt pie ceļazīmes uz izslēgšanas spēlēm.

Citā šīs grupas spēlē Maskavas “Spartak” savā laukumā nespēja nosargāt vadību un nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Slovēnijas čempioni “Maribor”.

Pirmajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija viesi, kuri norībināja “Spartak” vārtu stabu, savukārt rezultātu 82.minūtē atklāja mājinieku futbolists Ze Luišs. “Spartak” bija tuvu uzvarai, tomēr kompensācijas laika otrajā minūtē “Maribor” bosniešu spēlētājs Jasmins Mešanovičs no soda laukuma atjaunoja neizšķirtu.

Pēc otrdienas cīņām E apakšgrupā “Liverpool” un “Sevilla” ir attiecīgi deviņi un astoņi punkti, ar sešiem punktiem seko “Spartak”, kamēr “Maribor” futbolisti spējuši nopelnīt divus punktus.