”Liverpool” atspēlējas pēc ielaistas “pendeles” un uzvar ”Sheffield United”

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas čempioni ”Liverpool” sestdien atspēlējās pēc ielaistas “pendeles” un ar 2:1 uzvarēja ”Sheffield United”.

Jau spēles 10 .minūtē Fabinju uz sava soda laukuma līnijas nogāza Oliveru Makbērniju. Tiesnesis Maiks Dīns no sākuma norādīja uz brīvsitienu, bet pēc VAR iejaukšanās tiks piespriests 11 metru sitiens un “pendeli” precīzi izpildīja norvēģis Sanders Berge.

Vairākās epizodēs čempionus glāba vārtsargs Alisons, kurš atgriezās sastāvā pēc savainojuma izārstēšanas. 41.minūtē ”Sheffield” vārtsargs Ārons Ramsdeils atsita Sadio Manē sitienu ar galvu, bet bumba nonāca pie Robertu Firminu, kuram atlika to iesist tukšajā vārtu stūrī.

Bumbu Asmeņu vārtos iesita arī Mohameds Salahs, tomēr VAR konstatēja aizmuguri. Uzvaras vārtus pēc teicama Manē centrējuma 64.minūtē guva portugālis Djegu Žota.