“Liverpool” astoņu vārtu mačā sakauj “Chelsea” un saņem Premjerlīgas čempionu kausu

PA/SCANPIX

“Liverpool” trešdien savā “Anfield” stadionā ar 5:3 uzvarēja Londonas “Chelsea”, pēc spēles īpašā ceremonijā saņemot Anglijas Premjerlīgas čempionu kausu.

23.minūtē mājiniekus vadībā ar precīzu sitienu izvirzīja Nabi Keitā. Pēc desmit minūtēm viesi atbildēja ar “golu”, taču VAR sistēma to neatzina aizmugures dēļ Meisonam Mauntam.

38.minūtē pārsvaru dubultoja Trents Aleksandrs-Arnolds, bet vēl pēc piecām minūtēm rezultatīvs pēc Mohameda Salāha piespēles bija Džeordīno Vijnaldums.

Kompensācijas laika trešajā minūtē Olivjē Žirū vienus vārtus atspēlēja, taču 55.minūtē Robertu Firminu pēc Aleksandra-Arnolda piespēles atkal panāca triju vārtu pārsvaru – 4:1.

Vēl pēc sešām minūtēm Temijs Eibrahems guva vārtus Londonas kluba labā, vairojot “Chelsea” cerības. Vēl tuvāk vismaz vienam punktam londonieši nokļuva 73.minūtē, kad viesu labā trešo “golu” iesita Kristians Pulisičs, panākot vairs tikai 3:4.

Tomēr 79.minūtē laukumā nākušais liverpūlietis Alekss Oksleids-Čemberleins pēc piecām minūtēm laukumā atkal panāca divu vārtu pārsvaru – 5:3 mājinieku labā.