“Liverpool” ar uzvaru Vesthemā pietuvojas 20 punktu pārsvara atzīmei

PREMIER LEAGUE

Sezonas 23. panākumu Anglijas premjerlīgā trešdien izcīnīja “Liverpool” , kas ļāvis palielināt savu pārsvaru tabulā pār tuvākajiem sekotājiem “Manchester City” līdz 19 punktiem.

“Liverpool” ar 2:0 pārspēja “West Ham”, desmito reizi sezonā neļaujot gūt vārtus pretiniekiem.

34. minūtē pārkāpumu soda laukumā izdarīja “West Ham” aizsargs Isa Diops, ko apstiprināja arī video tiesneša asistenta sistēma, attiecīgi piešķirot 11 metru soda sitienu. To nekļūdīgi izpildīja Muhameds Salāhs un atklāja mača rezultātu.

Tikmēr otrā puslaika ievadā precīzs pēc Salāha piespēles izgājienā pret vārtsargu bija Alekss Oksleids-Čemberleins.

Līdz ar to “Liverpool” atrodas kopvērtējuma līderpozīcijās ar nu jau 70 iekrātiem punktiem, kamēr otrajā vietā esošajai “Manchester City” ir vien 51.