“Liverpool” apspēlē “Arsenal”, pirmo uzvaru pie “Chelsea” stūres izcīna Lampards

REUTERS/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas trešās kārtas centrālajā spēlē “Liverpool” ar 3:1 apspēlēja Londonas “Arsenal”. Pirmo uzvaru pie “Chelsea” stūres izcīnīja Frenks Lampards – Zilie izbraukumā ar 3:2 pārspēja ”Norwich City”.

Pērnā gada UEFA Čempionu līgas uzvarētāja “Liverpool” mājās ar 3:1 uzvarēja Londonas “Arsenal”, kas aizvadītajā sezonā UEFA Eiropas līgas mača finālā piedzīvoja zaudējumu “Chelsea”.

Rezultātu vien pašā pirmā puslaika izskaņā (41.minūtē) atklāja Žoels Matips, kurš precīzi sita ar galvu, pēc izspēlēta stūra sitiena. Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma, Mohameds Salāhs līdz 58.minūtei paspēja gūt divus vārtus. 49.minūtē viņš realizēja soda sitienu, bet nepilnas desmit minūtes vēlāk, pārskrējis teju vai pusi laukuma, futbolists spēcīgi sita no tuvas distances, panākot 3:0.

Piecas minūtes līdz spēles beigām Lukass Toreira, izdarot atkārtotu sitienu, atguva vienus vārtus, tomēr atlikušais laiks bija par īsu, lai lauztu mača gaitu.

“Chelsea” spēlētāji sestdien savam jaunajam trenerim Frenkam Lampardam sagādāja pirmo uzvaru pie komandas stūres. Dienas pirmajā spēlē “Chelsea” viesos ar 3:2 pārspēja ”Norwich City”.

Jau mača trešajā minūtē pēc sitiena pa gaisā lidojošu bumbu vārtus guva Temijs Abrahams, kurš 68.minūtē arī guva uzvaras vārtus. Trīs minūtes pēc pirmajiem iesistajiem vārtiem rezultātu izlīdzināja Tods Kantvels, kurš soda laukumā vairākkārt saspēlējās ar partneriem, bet īsi pēc tam jau nonāca labā sitiena pozīcijā no tuvas distances, gūstot vārtus.

Vien nepilnas desmit minūtes vēlāk lielisku solo gājienu līdz soda laukumam veica Meisons Maunts, panākot 2:1, bet soms Tēmu Puki 30.minūtē atkal izlīdzināja rezultātu – 2:2. Pēc vārtiem bagātā pirmā puslaika otrajā tika gūta vieni vārti, kad nedaudz vairāk nekā 20 minūtes līdz fināla svilpei otros precīzo raidījumu izpildīja Abrahams. Ar šiem vārtiem bija gana, lai Lampards vēlāk svinētu savu pirmo uzvaru pie “Chelsea” stūres.

Neskaitot pērnā gada līderus Mančestras “City” un Totenhemas “Hotspur”, lielākā daļa no atlikušajām komandām jau aizvadījušas trīs spēles, pēc kurām vadībā ar trim panākumiem ir “Liverpool” (9 punkti), tālāk seko “Arsenal” (6) ar divām uzvarām, bet trijnieku noslēdz Lesteras “City” (5), kas guvusi panākumu un divreiz spēkojusies neizšķirti.

Ceturtajā vietā ar četriem punktiem divās spēlēs ir pērnā gada čempioni Mančestras “City”, tikpat punkti trijos mačos ir piektajā pozīcijā esošajai “United”, bet sestā arī ar četriem punktiem divos mačos ir “Hotspur”.