“Liverpool” aizsargs Virdžils van Dijks iegūst sezonas labākā Premjerlīgas spēlētāja titulu

0 Komentāru
“Liverpool” aizsargs Virdžils van Dijks iegūst sezonas labākā Premjerlīgas spēlētāja titulu
PA IMAGES/SCANPIX

Anglijas Profesionālā futbola asociācija par sezonas labāko spēlētāju Anglijas Premjerlīgā atzinusi “Liverpool” aizsargu Virdžilu van Dijku.

Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija norisinājās svētdien Londonā. Van Dijka pretinieks cīņā uz Premjerlīgas labākā spēlētāja godu bija lielisku sezonu aizvadījušais Mančestras “City” pussargs Rahīms Stērlings.

Van Dijks savā uzlecošās zvaigznes sezonā vadīja “Liverpool” aizraujošās cīņās pret Stērlinga pārstāvēto “City”.

Par iegūto atzinību un apbalvojumu “Liverpool” aizsargs izteicās, ka tas ir liels pagodinājums un īpašs novērtējums. “Izcilu spēlētāju daudzums līgā ir iespaidīgs, ir daudz “snaiperu” dažādās komandās, tāpēc, uzskatu, ka šī balva man ir ļoti īpaša.”, atzina van Dijks.

“Ja palūkojas uz spēlētāju sarakstu, kas kandidēja uz šo balvu, vēl joprojām uzskatu, ka esmu ļoti pagodināts, ka balsoja par mani.”, atzinīgi vērtēja van Dijks.

Visu sezonu van Dijks kopumā vērtē kā izdevušos, viņš ir priecīgs gan par savu sniegumu, kad komandas pašatdevi jebkurā duelī. Īpaši liels uzsvars tiek likts uz īpašo dueli un konkurēšanu par čempionu titulu ar Mančestras “City”.

“Domāju, ka mēs visu sezonu esam spēlējuši diezgan labi, šādu līmeni vajadzētu noturēt – palikt šādā formā un turpināt spēlēt savu spēli”, atzīst Premjerlīgas labākā spēlētāja titula ieguvējs.

 

View this post on Instagram

 

🏆

A post shared by Virgil van Dijk (@virgilvandijk) on

0 Komentāru