Liepājas un Riga futbolisti virslīgas mačā spēlē neizšķirti

Pievienot komentāru
Liepājas un Riga futbolisti virslīgas mačā spēlē neizšķirti
Foto: FK LIEPĀJA

SynotTip Latvijas futbola virslīgas 13.kārtas mačā valsts čempione Liepāja piektdien izbraukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Riga komandu.

Neilgi pirms spēles sākuma nolija spēcīgs lietus, līdz ar to futbolistiem cīņa uz Skonto stadiona zāliena bija apgrūtināta. Pirmajā puslaikā komandām bija visai maz reālu vārtu gūšanas momentu, taču rezultātu varēja atklāt Liepājas pussargs Vladimirs Kamešs, kurš trāpīja pa vārtu pārlikni.

Spēles otrajā daļā Riga vairākkārt apdraudēja pretinieku vārtus, taču veiksmīgi darbojās Liepājas mūris Pāvels Doroševs. Liepājniekiem bija labas iespējas gūt vārtus pretuzbrukumos, tomēr centieni bija nesekmīgi.

Mača beigu daļā Riga izveidoja lielisku uzbrukumu, kura noslēgumā tika izvirzīts Ivans Sergejevs, taču viņš trāpīja pa vārtu stabu.

Liepāja un Riga savā starpā tikās 30.aprīlī, kad uzvaru ar 3:0 savā laukumā izcīnīja liepājnieki, turklāt divus vārtus guva Edgars Gauračs.

Pārējās trīs 13.kārtas cīņas notiks vien 24.augustā, jo tās ir pārceltas sakarā ar Jelgavas, Jūrmalas Spartaka un Ventspils piedalīšanos UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.